Każda pora roku to idealny czas na zadbanie o swoją sylwetkę. Wracając do regularnych zdrowych nawyków uprawiania sportu, warto zadać sobie pytania;

  • Czy chcę dorobić się szczupłej i sprawnej sylwetki bez szukania na własną rękę?
  • Czy pragnę konkretnych efektów w miarodajnym czasie?
  • A na koniec, czy chcę, żeby chciało mi się tak, jak mi się nie chce?Jeżeli odpowiedź na większość tych pytań brzmi TAK, to już wiesz, że potrzebujesz kogoś, kto będzie prowadził i motywował Cię do zmian każdego dnia. Mimo pogody i niepogody. Mentora, profesjonalisty, znającego metody, dzięki którym najpierw usprawnisz swoje ciało, zwiększysz jego wydajność – by później świadomie wykorzystywać pełen potencjał Siebie.Cel.


Jak to w życiu, ilu jest ludzi tyle celów. 

Każdy z nas jest na tyle inny, że u jednej klientki to będzie schudnięcie z brzucha, a u drugiej wyszczuplenie ud. Możesz marzyć o pięknych pośladkach lub o całkowitej zmianie kształtów i nabraniu kobiecej figury – pomyśl życzenie i zaczynamy! Trener Personalny tak ukierunkuje współpracę, abyś mogła spełniać swoje marzenia.Bardzo ważna jest kolejność działania.


Uporządkowany plan działania, spięty w stosowne etapy to podstawa współpracy z Trenerem Personalnym. Jego zadaniem jest tak kierować treningami, aby Tobie przynosiły najszybsze efekty, najbezpieczniejszą i najkorzystniejszą z dróg.Czego możesz się spodziewać?


Zarówno wsparcia, jak i kontroli postępów. Nie obejdzie się bez zadań domowych i konstruktywnej krytyki. Profesjonalizm Trenera Personalnego to nie koleżeńska miła godzinka spędzona na pogaduszkach na sali treningowej, to czas, w którego trakcie będziesz się mogła wyłączyć z codziennych spraw, skupić uwagę tylko na sobie, bo to jest właśnie czas dla Ciebie. Czas rozwoju, czas przemiany, świadomej współpracy i całkowitego zaufania swojemu trenerowi.


Kiedy przyjdą spodziewane efekty?


Jeżeli jesteś osobą, która ceni swój czas, potrafisz go dobrze zorganizować i jesteś skłonna do ciężkiej systematycznej pracy, to zobaczysz, że efekty przyjdą zaskakująco szybko. Będziesz obserwować, jak z tygodnia na tydzień jesteś w coraz lepszej kondycji, a twoje ciało nabiera jędrności i pożądanych kształtów. 

Wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie i od kilku kluczowych elementów:


– Jaki jest twój cel, jak wysoko sobie stawiasz poprzeczkę?

– Jak często jesteś w stanie trenować w zgodzie ze swoim życiem prywatnym i zawodowym?
– Potrzebna będzie analiza i szczera ocena, z jakiego miejsca zaczynamy, aby właściwie się zaadoptować. 

I nie przejmuj się, jeśli dopiero co zaczynasz przygodę ze sportem, bo im mniej wytrenowana jesteś, tym efekty szybciej będą widoczne!Zatem piękno współpracy z trenerem polega na tym, że korzyści, jakie uzyskujesz z ćwiczeń pod jego okiem, kumulują się i zdecydowanie przyspieszają realizację celów, jakie sobie postawisz. Raz podjęta decyzja, będzie cię motywować do dalszych zmian na lepsze.
Inwestycja w Trenera Personalnego to tak naprawdę oszczędność czasu i pieniędzy.

Pamiętaj!


„Niemożliwe nie istnieje”

Trener Personalny 

Anna Cendrzak

www.aniafitlife.pl

Zobacz moją ofertę dla nowych klientek ➜➜➜ http://aniafitlife.pl/oferta/